Mieszkanie 2 pokoi 56 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$162,563
$2,903/m²
;
In CRM: 5424915
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.03.2026

Cena za m²
    $2,903/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    56 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2005
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Premium apartament na sprzedaż w Diell Complex, Qerret, w jednym z najbardziej wysublimowanych nadmorskich rezydencji.

Obiekt ma powierzchnię 56 m ², znajduje się na czwartym i górnym piętrze, zapewniając maksymalną prywatność i spokój. Apartament charakteryzuje się wysokością 3 metrów, regularny i funkcjonalny układ, jak również wykończenia jakości. Posiada izolowany taras i dach z kafelkami, oferując komfort termiczny i wysoki standard konstrukcyjny.

Na piętrze 0 znajduje się schowek o powierzchni 6 m ², idealny do dodatkowego przechowywania, a także specjalne miejsce parkingowe na terenie rezydencji.

Specjalną zaletą jest to, że apartament zawiera parasol z 2 leżakami, częścią pakietu zarządzania rezydencją - co czyni tę nieruchomość idealnym wyborem dla komfortowych wakacji lub bezpiecznej inwestycji o wartości dodanej.

Doskonała okazja do życia lub inwestowania w dobrze utrzymane środowisko, z profesjonalnymi standardami i zarządzaniem.