Willa 3 pokoi 186 m² Golem, Albania

Golem, Albania, Bashkia Kavaje
$535,582
$2,879/m²
;
In CRM: 4036489
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 10.02.2026

Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    186 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    405 m²

Opis

Mamy na sprzedaż indywidualną willę w okolicy Golem.
• Powierzchnia budowy: 186 m ²
• Powierzchnia całkowita: 404.5m ²
• 2- Struktura opowieści

Organizacja własności:
• Parter: Salon + Kuchnia, 1 Toaleta
• Pierwsze piętro: Pokój dzienny + kuchnia, 3 sypialnie, 2 toalety i balkon

Cechy specjalne:
• Regularna pojemność sześcienna
• Umeblowane
• W pełni zainwestowane
▪Oświetlenie naturalne w każdym środowisku
• Z regularną dokumentacją hipoteczną
• Czyste powietrze i fantastyczne widoki są kolejną cechą charakterystyczną tej willi.
• Willa oferuje dobre połączenie przestrzeni, funkcjonalności i bezpieczeństwa i jest idealnym wyborem dla życia rodzinnego lub inwestycji.

Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt, skontaktuj się z nami.