Mieszkanie 3 pokoi 125 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$414,774
$3,318/m²
;
In CRM: 19395
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.04.2026

Cena za m²
    $3,318/m²
  • Piętro
    Piętro
    23
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    125 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    27

Opis

Apartament znajduje się na 19 piętrze mieszkalnym 27-piętrowego budynku w Wołldze. Jest zorganizowany z 1 korytarzem, który rozdziela przestrzenie do 1 salonu + kuchnia, 3 sypialnie, 2 balkony z widokiem na morze i 2 łazienki. Na świadectwie składa się łącznie 132m ² i 125m ². Znajduje się w jednym z najlepszych budynków w obszarze Vollga, który posiada 2 bardzo dobre windy i bardzo dobrze zarządzane administracji przez cały rok. Można to również postrzegać jako dobrą okazję do inwestowania w wynajem dzienny lub miesięczny. Posiada odpowiednią dokumentację własności i jest gotowy do sprzedaży! Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić nieruchomości, skontaktuj się ze mną!