Penthouse 3 pokoi 270 m² Orikum, Albania

Orikum, Albania, Bashkia Vlore
$692,288
VAT
$2,564/m²
;
Data aktualizacji: 3.04.2026

Cena za m²
    $2,564/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    270 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    120 m²

Parametry budynku

  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7