Mieszkanie 4 pokoi 124 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$414,643
$3,344/m²
;
In CRM: 5025828
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

• Adres
    Rruga Muhamet Gjollesha, 58 ABA Group

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,344/m²
  • Piętro
    Piętro
    15
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    124 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    44

Opis

Kompleks "Hora Vertikale", jeden z najnowocześniejszych i najnowocześniejszych rezydencji w Tiranie. Położony w elitarnej okolicy, z szybkim dostępem do głównych dróg i blisko kluczowych obiektów, takich jak centra handlowe, szkoły, przedszkola i miejsca rozrywki. Typologia: 3 + 1 Powierzchnia całkowita: [wstawić powierzchnię m ²] Podłoga: 14 Wysokiej jakości konstrukcja i materiały Okna termalne i izolacja akustyczna Centralny system ogrzewania-chłodzenia Parking podziemny (opcjonalny) Fantastyczny widok z 14 piętra, oferując spokój, prywatność i unikalną perspektywę miasta Tirana Więcej informacji, skontaktuj się z nami!!