Willa 3 pokoi 185 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$591,017
$3,195/m²
;
In CRM: 3827425
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.03.2026

Rok realizacji
    2026
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    185 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    184 m²

Opis

VILLA FOR SLE IN "PORTO LALZI"!

"Porto Lalzi" jest mieszkalnym kompleksem turystycznym w budowie położonym w Hamallaj - Lalzi Bay. Luksusowy kompleks jest zaprojektowany jako wielofunkcyjne centrum, które będzie obejmować jednostki mieszkalne organizowane w willach i apartamentach, port jachtowy i centrum rozrywki z barów, restauracji, centrum handlowe i innych działań.

Omawiana willa jest zorganizowana jako załączona willa, położona w trzecim rzędzie kompleksu w stosunku do Mariny:

- Piętro -1: powierzchnia 67.4 m2, powierzchnia atrium 17.7 m2, zorganizowane przez 1 pokój dzienny, 1 WC i werandę
- Piętro 0: powierzchnia 67.4 m2, podwórko 98.6 m2, zorganizowane przez 1 przestronny salon, 1 WC i weranda
- 1. piętro: obszar 50,5 m2, obszar werandy 16.95 m2, zorganizowane przez 2 sypialnie, 1 łazienkę i werandę

Jakość prac, specjalna architektura i organizacja tego ośrodka sprawiają, że jest unikalny nie tylko w Albanii, ale także w regionie.