Mieszkanie 2 pokoi 86 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$254,949
$2,965/m²
;
In CRM: 3833019
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 24.03.2026

Cena za m²
    $2,965/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    86 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    6

Opis

1 + 1 apartament z podwórzem w Porto Lalzi!

Porto Lalzi jest mieszkalnym kompleksem turystycznym w budowie położonym w Hamallaj - Lalzi Bay. Luksusowy kompleks jest zaprojektowany jako wielofunkcyjne centrum, które będzie obejmować jednostki mieszkalne organizowane w willach i apartamentach, port jachtowy i centrum rozrywki z barów, restauracji, centrum handlowe i innych działań. Jakość prac, specjalna architektura i organizacja tego ośrodka sprawiają, że jest unikalny nie tylko w Albanii, ale także w regionie.

Omawiane mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 6-piętrowego budynku. O powierzchni brutto 86 m2 i netto 77,3 m2 + podwórze 59,2 m2. Jest on zorganizowany w 1 przestronnym salonie, 1 sypialnia, 1 łazienka i balkon o powierzchni 14.7 m2. Apartament ma południową orientację i przedni widok na marinę kompleksu.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt!