Mieszkanie 2 pokoi 95 m² Tirana Municipality, Albania

Albania, Tirana Municipality, Tirana
$163,291
$1,719/m²
;
In CRM: 5000916
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 13.01.2026

Cena za m²
    $1,719/m²
  • Piętro
    Piętro
    8
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    95 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    8

Opis

Apartament do wynajęcia 2 + 1 w Yzberisht.

Apartament znajduje się na 8. piętrze budynku z windą.

Jest on zorganizowany w:
-Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka i 2 balkony.

Bardzo dobra okazja do życia, ale także do inwestycji.
🔹Obiekt jest obecnie wynajęty.

Ma odpowiednią dokumentację hipoteczną.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte