Mieszkanie 3 pokoi 82 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$236,981
$2,890/m²
;
In CRM: 4412
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 4.05.2026

Cena za m²
    $2,890/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²

Opis

"The Leaves" to nowoczesny projekt architektoniczny położony na albańskiej Riwierze, gdzie góry i morze łączą się. Celem projektu jest harmonia z naturą, poszanowanie ulgi i śródziemnomorskiego krajobrazu. Opiera się na "czytaniu terytorium" bez sztucznych deformacji. Budynki przeznaczone są do odżywiania ducha i ciała poprzez światło, wodę, roślinność i dźwięki naturalne. Budynki składają się z dwóch tomów obrotowych, aby lepiej absorbować światło. Używane są materiały imitujące liście, z naturalnymi odcieniami w 5 kolorach odzwierciedlających cztery pory roku. Elementy lekkie i prefabrykowane są wykorzystywane do zapewnienia przejrzystości i harmonii wizualnej. Projekt unika skomplikowanych technologii, koncentrując się na prostych i skutecznych rozwiązaniach w celu zminimalizowania wpływu na środowisko. Kwadratowy kształt bloków symbolizuje stabilność, podczas gdy ich obrót odzwierciedla ruch liści i harmonię z naturą. Szczegóły dotyczące własności: ✅ Cena: 2000 EUR / m2 (202,080 EUR) ✅ Lokalizacja: "Dhimiter Konomi" Street, Vlore ✅ Powierzchnia całkowita: 101.04m2 ✅ Powierzchnia apartamentu: 81.67m2 ✅ Powierzchnia wspólna: 19.37m2 ✅ -3 piętra parkują ✅ 16-piętrowy budynek ✅ Widok z przodu morza ✅ Możliwość zakupu miejsca parkingowego na poziomie -1 za 35 000 Euro lub na poziomach -2 i -3 za 30 000 Euro jest oferowane. Płatność: ✅ Po podpisaniu umowy 40% ✅ 10 dni po rozpoczęciu obowiązywania kontyngentu 30% ✅ 10 dni po rozpoczęciu prac wykończeniowych 25% ✅ Apartament przekazania 5% Specjalna opieka została udzielona od fazy projektowania do efektywności energetycznej, za pomocą systemu kapot oraz okien termalnych. Materiały sanitarne, płytki, materiały elektryczne i inne akcesoria są produkowane przez UE zgodnie ze współczesnymi standardami.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?