Mieszkanie 3 pokoi 62 m² Radhime, Albania

Orikum, Radhime, Albania, Bashkia Vlore
$219,717
$3,544/m²
;
In CRM: 3575
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.01.2026

Cena za m²
    $3,544/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Opis

"Radhima Forteca" jest nowoczesnym kompleksem mieszkalnym w budowie, znajduje się w przybrzeżnym obszarze Rradhimë, Vlorë - jednym z najbardziej wysuniętych na południe miejsc zamieszkania i wakacyjnych w południowej Albanii. Położony w pobliżu morza i popularnych obszarach, takich jak Lugomare III, kompleks oferuje łatwy dostęp do plaż, przestrzeni spacerowych i niezbędnych usług dla komfortowego i wysokiej jakości stylu życia.

Zaprojektowany przez szwajcarskiego architekta Davida Macullo "Forteca Radhima" reprezentuje nowoczesną wizję architektury śródziemnomorskiej, w której funkcjonalność łączy się z estetyką. Apartamenty oferują funkcjonalne układy, maksymalne naturalne oświetlenie i chronione werandy, które zapewniają ciche miejsca na relaks.

✅ Cena: 2000 euro / m2 (184,140 euro)
✅ Lokalizacja: Radhimë, Vlorë
✅ Powierzchnia apartamentu: 61.85m2
✅ Powierzchnia wspólna: 12.81m2
✅ Powierzchnia werandy: 17.41m2
✅ Powierzchnia całkowita: 92.07m2
✅ Parter
✅ Weranda nie jest obliczana jako ½ wartości, ale w całkowitej powierzchni

Główne cechy kompleksu:
- Nowoczesna i wysokiej jakości architektura
- Różne typologie mieszkań, dostosowane do różnych potrzeb mieszkalnych lub inwestycyjnych
- Zielone przestrzenie planowane na relaks i samopoczucie
- Prywatność i gwarantowane bezpieczeństwo dla mieszkańców
- Dedykowany parking i nowoczesna infrastruktura

"Forteca Radhima" to idealny wybór dla tych, którzy chcą żyć lub inwestować w eleganckie, bezpieczne środowisko o strategicznym położeniu wzdłuż wybrzeża Albanii.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?