Mieszkanie 103 m² Bashkia Vlore, Albania

Albania, Bashkia Vlore, Wlora
$338,659
$3,288/m²
;
In CRM: 973
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 28.04.2026

Cena za m²
    $3,288/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    103 m²

Opis

Chcesz być właścicielem mieszkania w najlepszej okolicy Vlora? Zwróćcie uwagę na naszą ofertę!

Apartament 2 + 1 z dobrym układem znajduje się na 7 piętrze 10- piętrowego budynku. Całkowita powierzchnia apartamentu jest 103 m2, jeden balkon, piękny widok na morze i góry, WC z oknem. Na dziedzińcu jest prywatny parking strzeżony tylko dla mieszkańców tego kompleksu. W pobliżu kompleksu znajdują się supermarkety, bankomaty, restauracje i wiele innych obiektów dla maksymalnego komfortu życia.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?