Działki 5 800 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$575,601
$99/m²
;
In CRM: 21471
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 6.04.2026

Opis

Ma wspaniały widok na morze w Shkemb te Kavajes. Obiekt posiada 5800 m2 powierzchni certyfikowanej, a strefa, w której znajduje się jest obszarem o wysokim potencjale rozwoju, nadaje się do budowy takich willi, kompleksów, ośrodków turystycznych, a nawet kempingów i różnych firm, które mogą skorzystać z pięknej przyrody i widok na morze. Obiekt posiada regularną dokumentację hipoteczną i jest gotowy do sprzedaży w cenie 500,000 euro.

Aby uzyskać więcej informacji lub odwiedzić obiekt osobiście, nie wahaj się skontaktować z nami!

Lokalizacja na mapie

Albania, Bashkia Durres
Jedzenie i picie
Transport
Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty