Działki 2 648 m² Vaqarr, Albania

Vaqarr, Vishaj, Albania, Tirana Municipality
$153,777
$58/m²
;
In CRM: 5311232
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 25.01.2026

Ziemia na sprzedaż w Vishaj, Baldushk

W strategicznej lokalizacji przy drodze, działki o powierzchni 2648 m ² oferowane są na sprzedaż. W tym 2048 m ² mają certyfikaty własności i 600 m ² nie mają certyfikatów.

Idealny do budowy prywatnych willi, restauracji, magazynów lub wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej.
Natychmiastowy dostęp z głównych dróg i możliwości rozwoju w obszarze o dużym potencjale wzrostu.

💰 Cena: 130 000 EUR

Aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę w obiekcie, nie wahaj się skontaktować z nami.

Lokalizacja na mapie

Vaqarr, Vishaj, Albania, Tirana Municipality
Jedzenie i picie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty