Działki 2 260 m² Kashar, Albania

Kashar, Albania, Tirana Municipality
$263,224
$116/m²
;
In CRM: 4338738
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

Opis

Land for sale near the Rinas industrial area, very close to the Tirana-Durres Highway.
This land has an accessible and suitable location for business.
Of this surface, 250m2 is land and 120m2 is building.
Has proper mortgage documentation.
For more information or a property visit, contact us!

Lokalizacja na mapie

Kashar, Albania, Tirana Municipality
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie
Transport
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty