Działki 800 m² Bashkia Durres, Albania

Albania, Bashkia Durres
$196,148
$245/m²
;
In CRM: 9180
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 3.04.2026

Opis

Ziemia znajduje się w obszarze plaży, dzielnicy 13, Durres, przy głównej drodze. Posiada 800 m2 i natychmiastowy dostęp do drogi drugorzędnej. Posiada regularną dokumentację katastralną i bezpośredni dostęp do drogi, co pozwala na budowę i jest gotowy do sprzedaży. Jest to obszar, który w ostatnich latach odnotował znaczący rozwój ze względu na bliskość morza, uznawany zarówno za obszar wypoczynkowy, jak i za skutek inwestycji infrastrukturalnych.

Aby uzyskać więcej informacji lub do bliskiej wizyty, skontaktuj się z nami!

Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty