Dochodowa nieruchomość 400 m² Labove e Madhe, Albania

Labove e Madhe, Albania, Bashkia Gjirokaster, Odrie
$145,589
$364/m²
;
In CRM: 4571792
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 8.10.2025

Cena za m²
    $364/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    5
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    400 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1965
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3

Opis

2-story stone building for sale in Labovo, Gjirokastër.

The building is a very good business opportunity for agritourism, hospitality and other tourism services.

It is organized on 2 floors, each floor with an area of 200 m2.

The first floor is organized into 3 entrances, each with a separate door.
The 2nd floor is organized into an open space, which can be divided as desired.

It is located in the center of the village with a very favorable position, at an altitude of 650m above sea level, 25 minutes from Gjirokastra.
Very suitable for investment in the tourism field.

Has proper mortgage documentation.

For more information, contact me.

Lokalizacja na mapie

Labove e Madhe, Albania, Bashkia Gjirokaster, Odrie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek Pokaż kontakty