Dom 161 m² Lymanka, Ukraina

Lymanka, Ukraina
$150,000
$932/m²
;
In CRM: 34420
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    161 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    80 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    7 m²

Opis

34420. Sprzedam dom w Tsarskoye Selo. Silny, dwupiętrowy, zbudowany z muszli. To jest planowane dla trzech przestronnych pokoi, przytulny kuchnia -salon, dwie łazienki, piwnica. Przeprowadzono poważne naprawy. Dom jest urządzony i wyposażony w urządzenia gospodarstwa domowego. Zainstalowano kocioł gazowy dwuobiegowy. Nowoczesna sauna. Na dziedzińcu znajdują się zielone przestrzenie i miejsce do wypoczynku z grillem. Spokojna ulica w prestiżowej dzielnicy. Są sklepy i transport publiczny. Niedaleko morza.