Mieszkanie 41 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$35,000
$854/m²
;
In CRM: 36594
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $854/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    20 m²

Opis

36594. Apartament z jedną sypialnią na sprzedaż na Semyon Paliy. Powierzchnia całkowita wynosi 41 m2. Środkowe piętro. Przestronny pokój, przytulna kuchnia, czysta łazienka. Zainstalowano okna z tworzyw sztucznych. Istnieją dwa przeszklone loggie, które dodaje miejsca i komfort. Mieszkanie jest jasne, ciepłe, nadaje się zarówno do życia i do wynajęcia. Żywy stan. Namalowany dom. W pobliżu znajdują się instytucje edukacyjne, supermarkety, rynek, apteki, kawiarnie, przystanki transportu publicznego. Doskonała opcja w cichej okolicy z całą infrastrukturą w odległości spaceru.