Mieszkanie 47 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$35,000
$745/m²
;
In CRM: 31150
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $745/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    30 m²

Opis

31150. Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie dla Cosmonauts w pobliżu parku M. Twain Położony na 3 piętrze 5-piętrowego domu z cegły. Łączna powierzchnia 47 m2 Żywy stan. Instalowana kolumna gazowa dla wody - w razie potrzeby można wykonać ogrzewanie autonomiczne. Jest balkon. Czysty front. W odległości spaceru, park, rynek, szkoły, przedszkola, supermarkety. Transport do każdego końca miasta.