Mieszkanie 80 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$159,000
$1,988/m²
;
In CRM: 36003
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $1,988/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    80 m²

Opis

36003 Na sprzedaż luksusowe mieszkanie w sercu Arkadii. Apartament posiada stylową nowoczesną renowację zgodnie z projektem projektowym, używane materiały odporne na zużycie wysokiej jakości, wyposażone w meble wykonane z materiałów naturalnych, urządzenia gospodarstwa domowego czołowych producentów, duża garderoba, przemyślane i wzięte pod uwagę każdy szczegół w funkcjonalności przestrzeni tak, że Twoje życie było wygodne w tym mieszkaniu! Kompleks typu zamkniętego z ochroną i monitoringiem wideo 24 / 7, tereny zielone, tereny dziecięce i sportowe, podziemny parking, sklep, salony piękności, centrum fitness, restauracja, prywatna stomatologia, salon masażu na całym terytorium Doskonała lokalizacja: sklepy, apteki, centrum handlowe "Kodorr", oddział bankowy, poczta, centrum handlowe "Rhodos", centrum handlowe "Ogrody Zwycięstwa", centrum handlowe "Gagarin Plaza", kino, park zwycięstwa, francuski Boulevard, Arcadian Alley, Health Road, morze, plaża, przystanek transportowy, doskonały transport wymiany wszystkich w odległości spaceru