Mieszkanie 144 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$140,000
$972/m²
;
In CRM: 33384
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $972/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    144 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    90 m²

Opis

33384 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem w English House kompleks mieszkalny. Łączna powierzchnia 144 m2 Zakończono na 2 poziomach: Poziom 1: 3 pokoje, łazienka, garderoba, kuchnia-studio. Poziom 2: taras z pięknym widokiem na morze. Warunek pozwoli nowym właścicielom dokonać napraw projektu autora. Indywidualne ogrzewanie gazowe. Elitarny kompleks apartamentowy z zamkniętym obszarem chronionym. Bliskość wybrzeża morskiego.