Dom 206 m² Odessa, Ukraina

Ukraina, Odessa
$180,000
$874/m²
;
In CRM: 32916
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Powierzchnia całkowita
    206 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    112 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    4 m²

Opis

32916 Sprzedam 4-piętrowy dom na Shiperskiej Dom znajduje się na drugiej linii morza. Całkowita powierzchnia domu wynosi 206 metrów kwadratowych. Pierwsze piętro - kuchnia salon, łazienka z prysznicem, oddzielny pokój. Na drugim piętrze znajduje się sypialnia z dostępem do balkonu, duży salon w kuchni z dostępem do balkonu, łazienka. Panorama morza otwiera się z balkonu! Trzecie piętro - trzy oddzielne pokoje w remoncie, łazienka. Ogrzewanie, zainstalowane grzejniki we wszystkich pokojach. Czwarte piętro jest poddasze z balkonem, naprawa nie jest zakończona. Obszar to 4,5 tysiąca. Miejsce parkingowe dla 2 samochodów (możliwe jest zwiększenie miejsca parkingowego + 2) W ogrodzie znajduje się letni prysznic i pomieszczenie użytkowe.