Mieszkanie 41 m² Avanhard, Ukraina

Avanhard, Ukraina
$29,500
$720/m²
;
In CRM: 21013
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 15.04.2026

Cena za m²
    $720/m²
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    41 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    22 m²

Opis

21013 Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w LCD Cakes. Powierzchnia całkowita wynosi 41 m2. Euronaprawa. Osobne pokoje. Balkon. Słoneczna, spokojna strona. Okna są na boisku. Wielkie studio kuchenne. Zamknięty obszar chroniony. Wygodny transport.