Historyczny Projekt Hotelowy ze Źródłem Leczniczym w Słobodzie

Ukraina
$1,41M
$575/m²
;
Data aktualizacji: 7.05.2026

Cena za m²
    $575/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    40
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    2 450 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2022
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Oferujemy na sprzedaż kompleks hotelowy położony w perspektywicznym regionie turystycznym obwodu iwanofrankiwskiego, we wsi Sloboda — zaledwie 65 km od Bukowela i 14 km od najbliższego miasta.