Willa 7 pokojów Kargicak, Turcja

Alanya, Kargicak, Turcja
$1,73M
$4,795/m²
;
In CRM: 11186
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 30.03.2026

Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    7
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    6
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    360 m²

Opis

Lista cen
  • Willa, 6 + 1Piętro: 1, 360m ², €1,500,000
Odkryj świat rozkoszy i komfortu w tej niezwykłej willi położonej w prestiżowej okolicy Alanya Kargıcak. Ta nieruchomość, zaprojektowana tak, aby zaspokajać najbardziej rozróżniający smak, stoi majestatycznie na powierzchni 460 m ² z hojną powierzchnią mieszkalną sieci 360 m ² na trzech piętrach. To, co wyróżnia tę willę, to bezproblemowa mieszanka nowoczesnego luksusu i naturalnego piękna. Willa posiada sześć przestronnych sypialni, z których każda posiada własną łazienkę i WC, zapewniając prywatność i wygodę dla wszystkich mieszkańców. Nieruchomość jest otoczona zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, góry i krajobraz miejski, zapewniając spokojną ucieczkę od zgiełku codziennego życia. Powstań w willi stan-of-the-art udogodnienia: rozluźnić się w prywatnym basenie, cieszyć się spokojem altanki, lub zrelaksować się w ekskluzywnych jacuzzi i sauny. Willa wyposażona jest w wyrafinowany system generatora, wizualny interkom i system ochrony kamery, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. System ogrzewania podłogowego w całym domu oferuje ciepło i przytulność podczas chłodniejszych miesięcy. Nieruchomość jest tak samo imponująca, z otwartymi i zamkniętymi miejscami parkingowymi oraz automatycznym systemem nawadniania krajobrazu, co sprawia, że konserwacja jest łatwa. Strategiczna orientacja willi na północ-południe-zachód zapewnia dużo naturalnego światła i oszałamiające zachody słońca. Ta willa to nie tylko dom, to styl życia. Jego bliskość do morza, zaledwie 1300 metrów od hotelu, znajduje się w elitarnym miejscu, gdzie relaks i rekreacja spotykają. Nie przegap okazji do posiadania tej niezwykłej willi. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i zorganizować ekskluzywne oglądanie. Doświadcz uosobienia luksusowego życia i uczyń tę willę swoim własnym sanktuarium.