Mieszkanie 2 pokoi 96 m², Turcja

$57,654
$601/m²
;
In CRM: 221732
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 12.12.2025

Lokalizacja

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $601/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    96 m²

Opis

Projekt został zaprojektowany, aby umożliwić korzystanie ze wszystkich obiektów i możliwości miasta i ułatwić swoje życie. Projekt skupia się na nowoczesnym luksusie i miejskim stylu życia. Z jednej strony, tworzy unikalny świat dla ciebie, a z drugiej, przynosi miejskie życie tuż pod twoimi drzwiami. Projekt składa się z 2 bloków mieszkalnych i 1 bloku handlowego.

Jeśli chcesz zostawić za sobą stres codziennego życia i relaks, można skorzystać z 15 piętra basen z panoramicznym widokiem na Stambuł, centrum fitness i kawiarni. Projekt oferuje wyjątkowe środowisko życia, wykorzystując wszystkie zalety i możliwości miasta.

Pozostaw za sobą emocjonującą myśl o długich dojazdach, które automatycznie powstają w ruchliwym życiu miasta. Projekt oferuje dostęp do całego piękna Istambułu dzięki swojej szczególnej lokalizacji. Projekt jest zaledwie 5 minut od Levent i Medijiekoy. Ponadto, poczujesz rytm życia z nową stacją metra, która zostanie zlecona do końca 2017 roku, aby zmniejszyć odległość między Medjidiyeköy i Mahmutbey do 20 minut i obok centrum handlowego Axis.