Mieszkanie 2 pokoi 45 m² Gazipasa, Turcja

Gazipasa, Turcja
$110,163
$2,448/m²
;
In CRM: 2078
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 23.08.2024

Cena za m²
    $2,448/m²
  • Piętro
    Piętro
    9
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    45 m²

Opis

Na czynsz. Dla inwestycji Nowy kompleks mieszkalny z bogatą infrastrukturą w Gazipasha. Na budowie: Prace budowlane będą prowadzone od lutego 2023 r. do maja 2024 r.; Gazipasha to miasto rozwijające się z międzynarodowym lotniskiem, przyciągające turystów i inwestorów z różnych krajów.;
Miasto ma wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego codziennego życia: gminy, szpitale, szkoły i przedszkola, rynki i supermarkety łańcuchowe, sklepy znanych marek i artykułów gospodarstwa domowego, piekarnie i restauracje.;

Oprócz infrastruktury miejskiej w Gazipas rozwinęła się infrastruktura turystyczna, istnieje wiele zabytków, parki, obiekty rozrywkowe dla dorosłych i dzieci i oczywiście słynne plaże, gdzie jest wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego wypoczynku na plaży.

Co jest blisko: Kompleks będzie położony w aktywnie rozwijającym się obszarze Pazardzhi. Jest to najbliższy obszar do morza, położony w drodze dostępu do centralnej części miasta.; Stąd są piękne widoki na naturę, Tara Góry, rzeki górskie, ogrody oliwne i Morze Śródziemne.;

W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się szkoła, sklep spożywczy, kawiarnia, siłownia, park miejski.;
Wygodna wymiana transportu pozwala dostać się z kompleksu do dowolnego miejsca w Alanya w ciągu kilku minut.;

Co jest w kompleksie: W zamkniętym obszarze z infrastrukturą zbudowano jeden z najpiękniejszych projektów mieszkaniowych w Gazypaş, zaprojektowany w nowoczesnym stylu architektonicznym. Kompleks wyróżnia się obfitością miejsc do rekreacji i rozwiniętą infrastrukturą wewnętrzną. Goście i mieszkańcy kompleksu będą zaopatrywani w: odkryty basen, arbor do rekreacji, siłownię, saunę, hamam, pokój zabaw dla dzieci, boisko do sportów ulicznych, kino, kawiarnię, pokój do gier, parking i wiele innych, które pozwolą spędzić czas w kompleksie z zabawą i komfortem.