Dom 3 pokoi Phuket City Municipality, Tajlandia

Tajlandia, Phuket City Municipality, Phuket
$565,300
$5,710/m²
;
In CRM: 1255
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.09.2022

Rok realizacji
    2021
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    99 m²

Opis

Willa i kamienice VIP Galaxy znajdują się 500 metrów od tamy Ravai. Nabrzeże Ravai to południowa część Phuket. Piękne miejsce z łagodnym kołysaniem na falach łodzi, targu morskiego, wielu kawiarni, sklepów i restauracji. Plaża Ravai nie jest uważana za miejsce na wakacje na plaży, ponieważ jest to strona pływowa, ale jak miło jest iść na spacer. Ale tylko 2 km. Plaża Nai Harn i plaża Yanui 1,7 km. W 2 km. Cape Promtep to najbardziej wysunięta na południe część Phuket z nieopisanym widokiem na piękno i zachody słońca. Jak wiecie, Phuket jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów w turystyce, nie tylko w Tajlandii, ale w całej Azji Południowo-Wschodniej. Galaktyka VIP składa się ze 116 willi i kamienic w najbardziej malowniczej okolicy na południu wyspy. W obszarze projektu goście i właściciele są dostępni dla gości : - hol i część wypoczynkowa - centrum fitness - Centrum dla dzieci - Restauracja - Wielofunkcyjny klub, w którym można organizować różne imprezy, od wesel po szkolenia biznesowe. Oferowane są wille typu 3 : Typ A. Szepty morskie. Willa 217 mkw. Z prywatnym basenem. Typ B. Zatańcz z wiatrem. Willa 168 mkw. prywatny basen. Typ D. Światło gwiazd. Bliźniak o powierzchni 99,11 m2 z prywatnym basenem, ogrodem i tarasem na dachu. Projekt VIP Galaxy obejmuje lokaja. System płatności jest ściśle podzielony na fazy budowy. Ostatnie 30 % są wypłacane po zakończeniu.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Phuket City Municipality, Phuket

Kalkulator hipoteczny