Mieszkanie 2 pokoi Phuket City Municipality, Tajlandia

Tajlandia, Phuket City Municipality, Phuket
$88,300
$1,962/m²
;
In CRM: 1188
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.09.2022

Cena za m²
    $1,962/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    45 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2017
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    4

Opis

Pojedyncze mieszkanie jest sprzedawane w kompleksie tytułów. Pilna sprzedaż przy najbardziej korzystnym koszcie właściciela. Kompletne meble i urządzenia. Na terenie kompleksu znajduje się kilka basenów i siłownia. Regularny autobus na plaże Nye Harn i Yanui. Tytuł Kondominium znajduje się na skarpie Ravayskaya, na początku którego molo, z którego statki regularnie płyną na najbliższe wyspy. Znany rynek owoców morza - znajduje się zaledwie 300 metrów od kondominium tytułowego. Plaża Nai Harn oddalona jest o 3,1 km, a plaża Yanui - o zaledwie 1,9 km. 24 godziny bezpieczeństwa. W pobliżu znajduje się wiele kawiarni, sklepów, restauracji, spa i gabinetów masażu. W sypialni i salonie znajdują się dwa klimatyzatory. Wyposażona kuchnia. Jeśli chcesz kupić mieszkanie od właściciela w najlepszej cenie, jest to oferta dla Ciebie. Pełna własność nieruchomości.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Phuket City Municipality, Phuket