Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$119,289
$2,774/m²
;
In CRM: 1123688
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $2,774/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    43 m²

Opis

1 Bed Condo na sprzedaż w The Peak Tower w Pratumnak Hill Pattaya

To mieszkanie w The Peak Tower znajduje się w popularnej Pratumnak Hill obszarze Pattaya. Dlatego mieszkańcy mogą cieszyć się łatwym dostępem do plaży Pratumnak i pobliskich punktów widzenia w ciągu kilku minut. Ponadto obszar ten oferuje spokojne środowisko, będąc nadal blisko restauracji, kawiarni i sklepów. W rezultacie jest idealny dla kupujących poszukujących zarówno relaksu i wygody.

Jednostka oferuje jedną sypialnię i łazienkę o powierzchni użytkowej 43 m2 Ponadto apartament znajduje się na 15 piętrze i oferuje piękny widok na morze. Obiekt jest w pełni wyposażony w nowoczesne meble i niezbędne urządzenia. W związku z tym jest on gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub użytkowania.

Ponadto projekt zapewnia dobre udogodnienia i komfortowe środowisko życia. Ponadto, lokalizacja umożliwia szybki dostęp zarówno do Jomtien i centrum Pattaya. Dlatego, ta nieruchomość jest świetną opcją dla kupujących szuka mieszkania z widokiem na morze w doskonałej lokalizacji Pattaya.

Własność: Nazwa zagraniczna Opłata za przeniesienie: 50 / 50

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Wieża szczytowa
Obszar lokalizacji: Pratumnak Hill
Miasto: Pattaya
Powierzchnia mieszkalna: 43 Sq.m
Piętro: 15
Sypialnie: 1
Kąpiele: 1
Widok: Widok na morze
Meble: w pełni umeblowane
Własność: Nazwa zagraniczna

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Pratumnak- Hill.dx6346997

1 Bed Condo na sprzedaż w The Peak Tower w Pratumnak Hill Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS2656 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: