Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$58,264
$1,421/m²
;
In CRM: 1124426
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Phra Tamnak 2, 395 46 Nordic Residence

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,421/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    41 m²

Opis

1 Bed Condo na sprzedaż w New Nordic C- View w Pratumnak Hill

To mieszkanie w New Nordic C- View znajduje się w prime Pratumnak Hill obszarze Pattaya. Dlatego mieszkańcy mogą cieszyć się łatwy dostęp do Pratumnak Beach, punkty widzenia, i pobliskich restauracji w ciągu kilku minut. Ponadto, lokalizacja oferuje spokojne środowisko, będąc nadal blisko centrum Pattaya. W rezultacie jest to idealne rozwiązanie dla kupujących poszukujących zarówno komfortu, jak i wygody.

Jednostka oferuje jedną sypialnię i łazienkę o powierzchni użytkowej 41 m2 Ponadto apartament znajduje się na 1 piętrze i oferuje dobrze zaplanowany układ do nowoczesnego życia. Obiekt jest w pełni wyposażony w niezbędne meble i urządzenia. W związku z tym jest on gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub użytkowania.

Ponadto okolica zapewnia szybki dostęp do głównych dróg i codziennych udogodnień. Ponadto projekt oferuje bezpieczne i dobrze utrzymane środowisko. Dlatego, ta nieruchomość jest świetną opcją dla kupujących szuka przytulnego mieszkania w Pratumnak Hill.

Własność: Tajskie przedsiębiorstwo

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Nowy Nordic C- View
Obszar lokalizacji: Pratumnak Hill
Miasto: Pattaya
Powierzchnia mieszkalna: 41 Sq.m
Podłoga: 1
Sypialnie: 1
Kąpiele: 1
Meble: w pełni umeblowane
Własność: Tajskie przedsiębiorstwo

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Pratumnak- Hill.dx6346997

1 Bed Condo na sprzedaż w New Nordic C-View w Pratumnak Hill - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS2610 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: