Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$81,263
$1,354/m²
;
In CRM: 1125107
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,354/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    60 m²

Opis

1 Bed Condo na sprzedaż w Jomtien Beach Condominium w Pattaya

To 1 pokojowe mieszkanie w Jomtien Beach Condominium znajduje się w popularnym obszarze Jomtien Pattaya. Dlatego mieszkańcy mają łatwy dostęp do plaży Jomtien, restauracji, kawiarni, sklepów i lokalnych udogodnień w ciągu kilku minut. Ponadto, projekt oferuje relaksujące środowisko z obiektów komunalnych i krajobrazu okolicy. W rezultacie jest to idealne rozwiązanie dla kupujących poszukujących wygodnego, wygodnego i nadmorskiego stylu życia.

Jednostka oferuje jedną przestronną sypialnię i łazienkę o powierzchni użytkowej 60 m2 Ponadto apartament znajduje się na 5 piętrze i posiada praktyczny układ, który maksymalizuje przestrzeń i naturalne światło. Nieruchomość jest w pełni wyposażona w nowoczesne meble i niezbędne urządzenia, gotowe do natychmiastowego poruszania się lub wypożyczenia.

Ponadto okolica zapewnia szybki dostęp do głównych dróg, rozrywki i lokalnych udogodnień. Ponadto projekt oferuje bezpieczne i dobrze utrzymane środowisko. Dlatego, ta nieruchomość jest doskonałą opcją dla kupujących szuka w pełni umeblowane mieszkanie w pobliżu plaży Jomtien.

Własność: Nazwa zagraniczna

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Kondominium na plaży Jomtien
Obszar lokalizacji: Jomtien
Miasto: Pattaya
Living Size: 60 Sq.m
Piętro: 5
Sypialnie: 1
Kąpiele: 1
Meble: w pełni umeblowane
Własność: Nazwa zagraniczna

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Jomtien.dx553248635976398069

1 Bed Condo na sprzedaż w Jomtien Beach Condominium w Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS2630 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: