Condo z 1 sypialnią Na Kluea, Tajlandia

Na Kluea, Tajlandia, Pattaya City
$153,021
$2,125/m²
;
In CRM: 1125525
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Nakula 16

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,125/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    72 m²

Opis

Na sprzedaż AD Condo Hyatt Wongamat 1 Sypialnia Widok na morze Condominium Ten widok na morze condominium na sprzedaż znajduje się w AD Condo Hyatt Wongamat w obszarze Wongamat Pattaya. Projekt jest blisko plaży i oferuje ciche środowisko mieszkalne. Dlatego to mieszkanie Wongamat na sprzedaż nadaje się zarówno do życia, jak i inwestycji. Jest to narożny pokój, który umożliwia lepszy przepływ powietrza i więcej naturalnego światła. Powierzchnia mieszkalna wynosi 72.44 metrów kwadratowych i znajduje się na 20 piętrze. Ze względu na swoje wysokie piętro, jednostka zapewnia czysty widok na morze i bardziej prywatną atmosferę. Układ obejmuje jedną sypialnię i dwie łazienki. Ta konfiguracja zapewnia większą wygodę w porównaniu z typowymi jednostkami jednopokojowymi. Ponadto salon łączy się dobrze z balkonem, który tworzy wygodną i otwartą przestrzeń. Jednostka znajduje się w posiadaniu zagranicznych kwot. W rezultacie jest odpowiedni dla zagranicznych nabywców, którzy chcą posiadać nieruchomości w Pattaya. Cechy własności
  • 1 sypialnia
  • 2 łazienki
  • Powierzchnia mieszkalna 72.44 metrów kwadratowych
  • Położony na 20 piętrze
  • Jednostka narożna
  • Widok na morze
  • Kwota zagraniczna
Urządzenia
  • Basen
  • Centrum fitness
  • Parking
  • 24- godzinna ochrona
  • System CCTV
Potencjał lokalizacji i inwestycji Wongamat Wongamat jest jednym z najbardziej popularnych obszarów mieszkalnych w Pattaya. Obszar oferuje ciche środowisko plażowe, będąc nadal blisko miasta. Ponadto mieszkańcy mogą łatwo uzyskać dostęp do plaży Wongamat, restauracji, kawiarni i sklepów w niewielkiej odległości. Ponadto, lokalizacja dobrze łączy się z centrum Pattaya. Poznaj więcej właściwości w Pattaya lub zobacz podobne mieszkania w obszarze Wongamat. Ze względu na swój duży rozmiar, widok na morze i zagranicznych kwot, to mieszkanie Wongamat na sprzedaż jest silną opcją zarówno dla kupujących jak i inwestorów. https: / / www.tripadvisor.com / Atraction _ Review- g293919- d2571653- Reviews- Wong _ Amat _ Beach- Pattaya _ Chonburi _ Province.html