Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$42,932
$1,431/m²
;
In CRM: 1126126
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Jomtien 7, 75 258 Jomtien Beach Hostel Guesthouse

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,431/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    30 m²

Opis

Studio Condo na sprzedaż w Thip Condotel w Jomtien Pattaya

Ten apartament w Thip Condotel znajduje się w Soi 7, Jomtien, w niewielkiej odległości od plaży Jomtien. Dlatego mieszkańcy mogą łatwo dojść do plaży, restauracji, kawiarni i lokalnych udogodnień w ciągu kilku minut. Ponadto lokalizacja oferuje wygodny i zrelaksowany styl życia, będąc nadal blisko głównych dróg i dróg transportowych. W rezultacie, jest idealny dla kupujących poszukujących dobrze położony i niedrogie nieruchomości w pobliżu plaży.

Jednostka znajduje się na trzecim piętrze i oferuje studio z jedną łazienką i powierzchni użytkowej 30 m2 Posiada w pełni wyposażoną kuchnię w stylu europejskim, nowoczesną łazienkę z dużym prysznicem i klimatyzacją. W związku z tym nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia lub wypożyczenia.

Ponadto budynek zapewnia szereg udogodnień dla komfortowego życia. Ponadto projekt oferuje bezpieczne i dobrze utrzymane środowisko. W związku z tym, ta nieruchomość jest doskonałą opcją dla kupujących szuka praktycznego mieszkania w pobliżu plaży Jomtien.

Własność: Nazwa zagraniczna

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Thip Condotel
Obszar lokalizacji: Jomtien
Miasto: Pattaya
Living Size: 30 Sq.m
Piętro: 3
Sypialnie: Studio
Kąpiele: 1

• Parking
• 24- godzinna ochrona
• CCTV
• Blisko plaży Jomtien

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Jomtien.dx553248635976398069