Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$38,332
$1,278/m²
;
In CRM: 1127961
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

Cena za m²
    $1,278/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    30 m²

Opis

Studio Condo na sprzedaż w Pratumnak Hill w Thep Thip Mansion

To studio w Thep Thip Mansion znajduje się w popularnym Pratumnak Hill Pattaya obszarze. Dlatego mieszkańcy mogą cieszyć się łatwy dostęp do Pratumnak Beach, punkty widzenia, restauracje, kawiarnie i lokalne udogodnienia w ciągu kilku minut. Ponadto obszar ten oferuje spokojną i mieszkalną atmosferę, będąc jednocześnie blisko zarówno Jomtien jak i centrum Pattaya. W rezultacie jest idealny dla kupujących poszukujących wygodnej i niedrogiej nieruchomości w doskonałej lokalizacji.

Jednostka znajduje się na 5 piętrze i oferuje studio z jedną łazienką i powierzchni użytkowej 30 m2 W pełni wyposażona kuchnia, łazienka z prysznicem i klimatyzacją. W związku z tym jest on gotowy do natychmiastowego wprowadzenia lub użytkowania.

Ponadto budynek zapewnia niezbędne udogodnienia dla komfortowego życia. Ponadto projekt oferuje bezpieczne i dobrze utrzymane środowisko. W związku z tym nieruchomość ta jest świetną opcją dla kupujących poszukujących mieszkania przyjaznego budżetowi w Pratumnak Hill Pattaya.

Własność: Nazwa zagraniczna

Szczegóły klucza

Typ: Kondo
Projekt: Tep Thip Mansion
Obszar lokalizacji: Pratumnak Hill
Miasto: Pattaya
Living Size: 30 Sq.m
Piętro: 5
Sypialnie: Studio
Kąpiele: 1

• Parking zakryty
• 24- Godzina odbioru
• 24- godzinna ochrona i CCTV