Condo z 2 sypialniami Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$245,017
$2,784/m²
;
In CRM: 1132329
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 7.04.2026

• Adres
    Kasetsin 7 Road

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,784/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    88 m²

Opis

2 Sypialnia Condo na sprzedaż Widok Przytulna plaża Pratumnak Hill

Ten 2 sypialnia condominium w The View Cozy Beach Residence znajduje się w Pratumnak Hill. Oferuje wspaniały widok na morze z 14 piętra. Dlatego jest idealny dla kupujących, którzy chcą gotowe do ruchu w jednostce z komfortem i wygodą. Ponadto jednostka jest w pełni wyposażona w nowoczesne wnętrza. Obejmuje urządzenia takie jak telewizor, lodówka, pralka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, podgrzewacz wody i kuchenka elektryczna. Ponadto mieszkańcy mogą wprowadzić się natychmiast bez dodatkowych ustawień. Obszar jest wysoce pożądany w Pattaya. Oferuje spokojne środowisko podczas pobytu w pobliżu plaż, restauracji, sklepów i podstawowych usług. W związku z tym jest idealny zarówno do użytku osobistego, jak i do celów inwestycyjnych. Jednostka posiada 88 m2 powierzchni mieszkalnej z 2 sypialniami i 2 łazienkami. Jest przeznaczony do maksymalizacji przestrzeni, pozwalając naturalne światło wypełnić pokoje. Kondominium oferuje doskonałe udogodnienia, w tym basen, centrum fitness, ogrodów krajobrazowych i całodobowej ochrony. Ponadto te udogodnienia zapewniają bezpieczny i komfortowy styl życia. W rezultacie obiekt ten oferuje nowoczesny komfort, udogodnienia premium i doskonałą lokalizację z panoramicznym widokiem na morze. Stanowi doskonałą okazję zarówno dla kupujących dom, jak i inwestorów poszukujących wygody, bezpieczeństwa i jakości życia.

Własność: Nazwa zagraniczna
Transfery i podatki: 50 / 50

Szczegóły klucza