Mieszkanie 3 pokoi 131 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$743,494
$5,676/m²
;
Data aktualizacji: 7.05.2026

Cena za m²
    $5,676/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    131 m²

Opis

LAG7047

W kamienicy znajdują się 3 piętra, z sypialniami rozłożonymi na 2 i 3 piętrze. Na parterze, przestrzeń jest przeznaczona do otwartego planu życia, jadalni i kuchni. Poza tym, nowi właściciele będą mogli cieszyć się ogromnym tarasem i własnym basenem.

Dom jest nowoczesny i stylowo urządzony. Posiada wystarczająco dużo pokoi do życia rodzinnego, a projekt sprawia, że ten styl życia jest jeszcze bardziej komfortowy oferując:

  • Wspólny basen
  • Dzieci grają w rogu
  • Restauracja
  • Pejzaż krajobrazowy dla wypoczynku i spaceru

Jeśli lubisz plaże, znajdziesz się w raju, ponieważ z łatwością można podróżować do:

  • Naithon
  • Layan
  • Bang Tao
  • Surin

To są piękne, spokojne plaże, które sprawią, że uwierzysz, że Phuket jest prawdziwym rajem na Ziemi!

Jest autobus, który wyśle Cię do najbliższej plaży Bang Tao i do najbliższych sklepów i miejsc rozrywki.

Lokalizacja na mapie

Tajlandia, Choeng Thale

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata
Koszt nieruchomości
Płatność początkowa, %