Mieszkanie 1 pokój 67 m² Choeng Thale, Tajlandia

Tajlandia, Choeng Thale
$396,472
$5,917/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

Cena za m²
    $5,917/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    67 m²

Opis

LAG22806

Ta starannie zaprojektowana rezydencja jednopokojowa oferuje rzadką równowagę przestrzeni, komfortu i stylu życia w jednym z najbardziej znanych miejsc kurortu Phuket.

Z hojnym 67 m kw. układ, jednostka pasuje kupujących poszukując wyrafinowanego domu wakacyjnego, rezydencji w pełnym wymiarze czasu lub długoterminowych inwestycji w doskonałej lokalizacji.

Kluczowe korzyści

  • Większy - niż - średnia 67 m kw.
  • Spokojne zielone i pole golfowe otoczenie
  • Położony w bezpiecznej, mistrzowsko zaplanowanej społeczności wypoczynkowej
  • Dostęp do udogodnień w stylu resort i profesjonalnego zarządzania
  • Silny apel zarówno dla kupujących styl życia jak i inwestorów

Lokalizacja

Położony w samym sercu Laguna Phuket, rezydencja jest otoczona mistrzowskim polu golfowym i premium infrastruktury stylu życia.
Bang Tao Plaża znajduje się zaledwie kilka minut od hotelu, obok znanych klubów plażowych, międzynarodowych restauracji, centrów wellness i sklepów.
Lokalizacja oferuje również wygodny dostęp do międzynarodowego lotniska Phuket, zwiększając zarówno wynajem i odsprzedaży odwołania.