Mieszkanie 3 pokoi 416 m² Thalang, Tajlandia

Thalang, Tajlandia, Thep Krasatti
$461,158
$1,109/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

Cena za m²
    $1,109/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    416 m²

Opis

TAL22834

Ten butikowy rozwój willi jest stworzony dla nabywców poszukujących prywatności, komfortu i spokojnego środowiska mieszkalnego w Phuket. Zaprojektowane z myślą o codziennym życiu, każda willa łączy praktyczne układy z przytulnym tropikalnym uczuciem, co sprawia, że nadaje się zarówno do stałego pobytu i długoterminowych pobytów.

Kluczowe korzyści

  • Prywatny basen i ogród krajobrazowy
  • Środkowy dziedziniec przynoszący światło i przepływ powietrza do każdego pokoju
  • Przestronne układy idealne dla rodzin lub długich pobytów
  • Położony w dobrze połączonej, ale spokojnej dzielnicy mieszkalnej

Lokalizacja:

Położony w Thalang, jednej z najbardziej wygodnych dzielnic mieszkalnych Phuket, nieruchomość oferuje szybki dostęp do codziennych podstawowych i stylów życia. Międzynarodowe szkoły, strefy handlowe, szpitale i pola golfowe znajdują się w odległości krótkiej jazdy, a popularne plaże, takie jak Surin i Layan, można dotrzeć w ciągu 30 minut. Phuket International Lotnisko jest również łatwo dostępne.

Projekt (wewnętrzny / zewnętrzny):

Wille są zbudowane wokół centralnego zielonego dziedzińca, który działa jako serce domu. To architektoniczne podejście zwiększa prywatność przy maksymalizacji naturalnego światła i wentylacji. Przestrzenie wewnętrzne płyną płynnie w kierunku terenów zewnętrznych, z bezpośrednim dostępem do basenu i ogrodu, tworząc komfortowy styl życia na zewnątrz.