Mieszkanie 2 pokoi 65 m² Ban Bang Thao, Tajlandia

Ban Bang Thao, Tajlandia, Choeng Thale
$338,318
$5,205/m²
;
Data aktualizacji: 10.05.2026

• Adres
    Soi Bang Tao 42

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,205/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    65 m²

Opis

BAN22854

To mieszkanie jest dobre dla kupujących, którzy chcą czegoś więcej niż tylko miejsca do spania.
Jest przeznaczony dla ludzi, którzy cenią przestrzeń, różnorodność i zdolność do życia, pracy i relaksu bez opuszczania własnego środowiska.

Z 65 m kw. i zrównoważonym 2- sypialnia, 2- łazienka układ, mieszkanie wydaje się praktyczne, a nie przerośnięte.
Pasuje do życia w pełnym wymiarze czasu, przedłużone pobyty, lub właścicieli, którzy chcą nieruchomości, że najemcy naprawdę cieszyć się użyciem, nie tylko wynajem.

Główne korzyści:

  • Rozległe obiekty na miejscu, które wspierają codzienne życie, nie tylko wypoczynku
  • Spacerowy dostęp do popularnych miejsc gastronomicznych i handlowych
  • Komfortowy układ dwupokojowy z efektywnym wykorzystaniem przestrzeni
  • Nadaje się do użytku osobistego, pracy na odległość lub pobytu rodzinnego
  • Silny urok stylu życia dla długoterminowych najemców

Lokalizacja:

Położony w Bang Tao, kondominium znajduje się w pobliżu niektórych z najbardziej aktywnych centrów życia w okolicy.