Dom 4 pokoi Nong Prue, Tajlandia

Nong Prue, Tajlandia
$523,086
$1,744/m²
;
In CRM: 1032119
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    5
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    300 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    352 m²

Opis

4 Sypialnie Dom na sprzedaż w East Pattaya - Ten oszałamiający 4-sypialnia, 5-łazienkowy dom siedzi na 352 m2 dzia? ka z przestronnym 300 m2 powierzchni użytkowej. Zaprojektowany dla komfortu i elegancji, dom jest w pełni wyposażony w wysokiej jakości wykończenia. Open-plan salon oferuje wysokie sufity, tworząc jasne i przestronne miejsce, a jadalnia i dedykowany pokój biurowy dodać funkcjonalność. Dobrze wyposażona kuchnia europejska i oddzielna kuchnia tajska zapewniają wygodę zarówno dla codziennego gotowania i rozrywki. Każda sypialnia jest przeznaczona dla prywatności i komfortu, wyposażony w chodnik w szafie i łazienkę. Na zewnątrz znajduje się prywatny basen, ogród krajobrazowy oraz zadaszony taras - idealny do relaksu lub spotkań. Obiekt znajduje się w bezpiecznej, dobrze utrzymanej społeczności mieszkalnej w East Pattaya, z łatwym dostępem do autostrady 7 i autostrady 36, co ułatwia dojazd do miasta Pattaya, szkół międzynarodowych i głównych atrakcji. Ten dom jest idealny dla rodzin poszukujących przestrzeni, luksusu i spokojnego środowiska. Wyposażenie:
  • Parking samochodowy
  • Prywatny basen
  • Wspólny basen
  • Siłownia
  • 24- Godzinowa ochrona
  • Klub
  • Ogród
  • Dziewica
Położony w spokojnej dzielnicy Nong Pla Lai w Pattaya, to doskonała lokalizacja oferuje doskonałą mieszankę spokoju i wygody. Z łatwym dostępem do autostrady 7 i autostrady 36, dojazd do Pattaya City, Laem Chabang i Bangkok jest bezproblemowy. Obszar jest idealny dla rodzin, będąc blisko Regent International School i Rugby International School, jak również głównych atrakcji, takich jak Frost Magical Ice of Siam i Pattaya Sheep Farm. W pobliżu znajdują się świeże rynki, kawiarnie, lokalne restauracje i sklepy, zapewniając codzienne potrzeby są w zasięgu ręki. To miejsce jest idealne dla tych, którzy szukają cichego, ale dobrze połączonego stylu życia. https: / / www.international- schools- database.com / in / pattaya 4 Sypialnie Dom na sprzedaż w East Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć tę nieruchomość. Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS698 Tel / WhatsApp: E-mail: www.listedasia.com