Condo z 1 sypialnią Ban Na Chom Thian, Tajlandia

Ban Na Chom Thian, Tajlandia, Pattaya City
$232,276
$5,530/m²
;
In CRM: 1044259
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    sxy na cxm theiyn 6

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $5,530/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    42 m²

Opis

Riviera Monako 1 Sypialnia na sprzedaż - Ten stylowy 1-sypialnia, 1-łazienka apartament znajduje się na 26 piętrze i oferuje 41.81 m2 dobrze zaprojektowanej przestrzeni mieszkalnej. W pełni wyposażone w elegancki, luksusowy wystrój, jednostka dysponuje budynkiem w kuchni europejskiej wyposażonej w piekarnik elektryczny i pralkę, wygodną sofę i telewizor z płaskim ekranem. Sypialnia zawiera łazienkę i wbudowaną szafę, oferującą zarówno komfort, jak i funkcjonalność. Wyjdź na balkon, aby podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na morze - idealne na relaksujące poranki lub spokojne wieczory. Idealny do osobistego życia lub inwestycji w południe-po wybrzeżu.

Wyposażenie:
  • Wspólny basen
  • Siłownia
  • 24- godzinna ochrona
  • Klub
  • Sauna i Steam Room
  • Pokój gier
  • Plac zabaw dla dzieci

Riwiera Monako znajduje się w cichej i malowniczej dzielnicy Na Jomtien, zaledwie 200 metrów od plaży. Ta doskonała lokalizacja oferuje idealne połączenie przybrzeżnego relaksu i wygodnego dostępu do miasta. Otoczony świeżą bryzą morską i spokojnym widokiem, mieszkańcy mogą cieszyć się spokojnym życiem, będąc zaledwie kilka minut od Suchumvit Road - łącząc się bezpośrednio z centrum Pattaya i kluczowych miejsc docelowych. Czy to centra handlowe, lokalne rynki, kawiarnie, czy restauracje przy plaży, wszystko jest w zasięgu ręki. Obszar ten jest również blisko popularnych atrakcji, takich jak Pattaya Floating Market i Columbia Pictures Aquaverse. Z spokojnym nastawieniem i doskonałą łączność, Riviera Monako oferuje idealny dom dla tych, którzy szukają zarówno laid- back nadmorskiej atmosfery i wygody nowoczesnego życia. Jest to idealny wybór dla rezydencji w pełnym wymiarze czasu, weekendowe ucieczki, lub inwestycji w jednym z najbardziej pożądanej dzielnicy nad morzem Pattaya.