Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$46,146
$1,357/m²
;
In CRM: 1049250
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Sukhumvit Pattaya 47

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,357/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    34 m²

Opis

1 Sypialnia w CC Condominium 1 na sprzedaż - Ten w pełni umeblowany 1-sypialnia, 1-łazienka jednostka oferuje 34 m2 przemyślanej przestrzeni mieszkalnej i znajduje się na 1 piętrze. Dostępne zarówno w Thai i Foreigner Własność. Idealny do użytku osobistego lub jako wynajem inwestycji, mieszkanie jest ruchome w gotowy i oferuje wygodną sofę, telewizor z płaskim ekranem, nowoczesną kuchnię i built- w szafie. Dzięki funkcjonalnemu układowi i przytulnej atmosferze, ta jednostka oferuje zarówno komfort i wygodę w spokojnym otoczeniu mieszkalnym. Wyposażenie:
  • Wspólny basen
  • 24- Godzinowa ochrona
  • Siłownia
  • Parking samochodowy

Nestled along Pornprapanimit Droga w spokojnej dzielnicy Nong Prue w Pattaya, CC Condominium 1 siedzi tuż przy Siam Country Club Road - oferując szybki dostęp do Sukhumvit Road i autostrady 7. Pomimo spokojnego otoczenia, znajduje się zaledwie 4-5 km od głównych plaż Pattaya, ułatwiając codzienną ucieczkę nad morzem. Wokół Ciebie, rynek żywności, supermarket, banki, sklepy, apteki i restauracje leżą w odległości spaceru - idealne dla codziennej wygody. W pobliżu znajduje się jezioro Mabprachan, słynne pole golfowe Siam Country Club oraz główne atrakcje, takie jak sztuka w Paradise, Mini Siam i Bangkok Hospital Pattaya - zaledwie kilka minut drogi stąd

https: / / www.tripadvisor.com / AtraktionsNear- g293919-d1594951-Central _ Pattaya- Pattaya _ Chonburi _ Province.html 1 Sypialnia w CC Condominium 1 na sprzedaż - Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć tę nieruchomość dzisiaj Identyfikator własności: CS1069 Identyfikator linii: plicrealestate Tel / WhatsApp: