Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$244,664
$4,616/m²
;
In CRM: 1054580
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Kasetsin 9, 378 31

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $4,616/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    53 m²

Opis

1-Sypialnia Sea View Condo na sprzedaż - Andromeda Condominium, Pratumnak Hill Odkryj nowoczesne morze mieszkające w Andromedzie Condominium, jednym z najbardziej prestiżowych adresów Pratumnak Hill. Ten w pełni umeblowany pokój, położony na 5 piętrze, oferuje 53 m ² stylowej przestrzeni mieszkalnej z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Zaprojektowany z nowoczesnym dotykiem i premium built- w umeblowaniu, rezydencja ta jest idealna dla życia osobistego, dom wakacyjny, lub jako inwestycja wysokiej wydajności. Funkcje jednostki:
  • Rozmiar: 53 m2
  • 1 sypialnia, 1 łazienka
  • W pełni wyposażone w wysokiej jakości meble i budynki
  • 5. piętro z pięknym widokiem na morze
  • Nowoczesne open- plan salon i jadalnia
  • Ruch gotowy
Obiekty projektowe:
  • Nieskończony basen z widokiem na morze
  • W pełni wyposażone centrum fitness
  • Sky lounge i plac relaksu na dachu
  • 24- godzinna ochrona i dostęp do karty
  • Parking zakryty
  • Obszar recepcji i lobby
  • Przestrzenie ogrodowe i zewnętrzne
Lokalizacja - Pratumnak Hill: Pratumnak Hill jest jednym z najbardziej wysuniętych po mieście obszarów mieszkalnych. Apartament znajduje się zaledwie kilka kroków od plaży, kawiarni i restauracji, z łatwym dostępem do centrów handlowych, Walking Street i szkół międzynarodowych. To 1-pokojowe mieszkanie w Andromedzie jest rzadką okazją do posiadania rezydencji z widokiem na morze w rozwoju światowej klasy, łącząc styl życia, luksus i wartość inwestycji w jednym. https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Pratumnak- Hill.dx6346997 1-Sypialnia Sea View Condo na sprzedaż w Andromeda Condominium - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj