Condo z 2 sypialniami Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$102,202
$2,044/m²
;
In CRM: 1055133
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

• Adres
    Soi Bong Koch 8, 417 82

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,044/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    50 m²

Opis

2- Sypialnia Condo na sprzedaż - City Center Residence, Pattaya

Ten 2-sypialnia, 2-łazienka condominium oferuje 50 m2 praktycznej przestrzeni mieszkalnej na z pięknym widokiem na miasto. Jednostka jest w ramach kwoty zagranicznej, co stanowi doskonały wybór zarówno dla użytkowników końcowych, jak i inwestorów międzynarodowych. Z funkcjonalnym układem i nowoczesnym designem to mieszkanie jest idealne dla osób poszukujących wygody miejskiej w sercu Pattaya.

Najważniejsze cechy własności:

  • 2 sypialnie, 2 łazienki
  • Rozmiar: 50 m2
  • 1 piętro z widokiem na ogród
  • Dostępna własność kontyngentu zagranicznego

Najważniejsze punkty projektu - City Center Residence

  • Stylowe nowoczesne condominium z resort-style design
  • Basen, centrum fitness, ogrody krajobrazowe i obszary relaksu
  • 24-godzinna ochrona, CCTV, dostęp do karty kluczy i profesjonalne zarządzanie
  • Duży parking i dobrze utrzymane obszary wspólne

Styl życia i lokalizacja - Central Pattaya

Hotel City Center Residence położony jest w centrum Pattaya i oferuje niezrównaną wygodę i dostępność. Projekt znajduje się zaledwie kilka minut od Pattaya Beach, Central Festival, Walking Street, Terminal 21, międzynarodowych restauracji i centrów rozrywki. Duże drogi, takie jak Sukhumvit Road i Pattaya 3rd Road, są łatwo dostępne, co pozwala na szybką podróż do Jomtien, Bangkoku i Wschodniego Korytarza Gospodarczego (EWG).

Sąsiedztwo łączy tętniące życiem miasto żyjące z komfortem mieszkaniowym, co czyni go idealnym zarówno dla stałych mieszkańców i krótkoterminowych gości.