Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$80,213
$2,292/m²
;
In CRM: 1078574
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $2,292/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²

Opis

Unixx Pratumnak 1 Sypialnia High- Floor

Ten 1-sypialnia, 1-łazienka w Unixx Pratumnak oferuje komfortowe miejsce do życia z widokiem na góry z 24 piętrze. Z dobrze zaprojektowanym 35 m2 układu, pokój zapewnia przytulną atmosferę nadaje się do osobistego życia lub inwestycji. Położony w bardzo pożądanym obszarze między Pattaya i Pratumnak, budynek oferuje wygodę, doskonałe udogodnienia i doskonałą dostępność.

Szczegóły dotyczące własności

  • Rozmiar: 35 m2

  • Piętro: 24

  • 1 sypialnia

  • 1 łazienka

  • Widok na góry

  • Kwota zagraniczna

Jednostka posiada funkcjonalny design z naturalnym światłem, co sprawia, że wnętrze jest jasne i przestronne. Jego wysoka pozycja zapewnia imponujący widok, podczas gdy obiekty budynku - takie jak baseny, centrum fitness i przestrzenie ogrodowe - stanowią wartość dodaną dla mieszkańców i najemców. Jest to doskonała opcja zarówno dla inwestycji mieszkalnych jak i wynajmu w dobrze zlokalizowane i dobrze zarządzane kondominium.

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Pratumnak- Hill.dx6346997

Unixx Pratumnak 1 Sypialnia High- Floor - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Identyfikator własności: CS1650 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: