Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$61,321
$1,179/m²
;
In CRM: 1091111
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,179/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    52 m²

Opis

Diamond Suites Resort Condo na sprzedaż w South Pattaya

Ten atrakcyjny condominium znajduje się w Diamond Suites Resort, spokojnego rozwoju stylu resort dobrze znany ze swojej zieleni, prywatności i relaksującej atmosfery życia. Ponadto projekt jest dobrze utrzymany i oferuje komfortowe środowisko, które odpowiada zarówno rezydencji w pełnym wymiarze czasu i inwestycji długoterminowych.

Jednostka oferuje hojną 52 m2 powierzchni mieszkalnej z 1 sypialnią i 1 łazienką, starannie urządzone do praktycznego codziennego życia. Ponadto, otwarty plan życia i jadalnia tworzy jasne i przestronne uczucie, podczas gdy sypialnia zapewnia spokojny i prywatny rekolekcje. Jednostka znajduje się na piętrze 1, co umożliwia łatwy dostęp bez windy i daje wygodny styl życia.

Ponadto, pokój cieszy się przyjemnym widokiem na basen, dodając resort-jak dotyk i relaksujący widok. Urządzenie jest w pełni umeblowane i gustownie urządzone, więc jest gotowe do natychmiastowego poruszania się - bez dodatkowych ustawień. To czyni go idealnym dla kupujących, którzy chcą opcji bezproblemowej, jak również inwestorów szukających rental- gotowy jednostki.

Szczegóły dotyczące własności
1 sypialnia
1 łazienka
Rozmiar: 52 m2
Podłoga: 1
Widok puli
W pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia

Ogólnie rzecz biorąc, ten Diamond Suites Resort condominium jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących komfortu, wygody i spokojnego środowiska życia, z silnym apelem do osobistego życia lub przyszłych dochodów z wynajmu.