Dom 3 pokoi Bang Lamung, Tajlandia

Bang Lamung, Tajlandia
$238,161
$1,489/m²
;
In CRM: 1092665
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    160 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    216 m²

Opis

Luksusowy 3 Sypialnia Dom na sprzedaż w East Pattaya

Ten elegancki dom znajduje się w cichej i pożądanej okolicy East Pattaya. Ponadto projekt koncentruje się na komforcie, funkcjonalności i nowoczesnym życiu. W rezultacie odpowiada to zarówno życiu rodzinnym, jak i długoterminowym inwestycjom.

Dom znajduje się na 216 m2 dzia? ka o powierzchni użytkowej 160 m2 Ponadto, układ wydaje się otwarty i dobrze wyważony. Naturalne światło łatwo płynie wewnątrz, tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę.

Szczegóły dotyczące własności
3 sypialnie z wygodnymi układami
2 łazienki z nowoczesnym wyposażeniem
W pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia
Powierzchnia terenu 216 m2
Powierzchnia mieszkalna 160 m2

Doświadczenie życiowe
Obszar dzienny łączy się płynnie z przestrzenią jadalną. Dlatego jest idealny do codziennego życia i rozrywki gości. Ponadto sypialnie oferują prywatność i elastyczność dla członków rodziny lub korzystania z biura domowego.

Ogólnie rzecz biorąc, ten luksusowy dom oferuje idealne połączenie przestrzeni, komfortu i lokalizacji. W związku z tym jest to doskonały wybór dla kupujących poszukujących wysokiej jakości rezydencji w East Pattaya o silnej długoterminowej wartości.

https: / / www.expedia.co.th / en / East- Coast- Thailand.dx6049374 Luksusowy 3 Sypialnia Dom na sprzedaż w East Pattaya - Skontaktuj się z nami, aby zorganizować oglądanie dzisiaj Numer identyfikacyjny nieruchomości: HS1863 Firma: PLC Nieruchomości Identyfikator linii: @ plcrealestate Tel / WhatsApp: