Condo z 1 sypialnią Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$55,437
$1,584/m²
;
In CRM: 1093463
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,584/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    35 m²

Opis

1 Sypialnia Condominium na sprzedaż w Paradise Park Jomtien

Ten atrakcyjny jeden pokój condominium znajduje się w Paradise Park, dobrze znany rozwój mieszkalny w samym sercu obszaru Jomtien, Pattaya. Projekt jest popularny ze względu na spokojną atmosferę, wygodny dostęp do plaży i silny popyt na wynajem, co sprawia, że nadaje się zarówno do osobistego życia, jak i inwestycji.

Jednostka oferuje powierzchnię mieszkalną 34.89 m2 i znajduje się na 6 piętrze 8 piętrowego budynku. Układ jest praktyczny i dobrze zaprojektowany, wyposażony w 1 sypialnię, 1 łazienkę i komfortowy salon. Jednostka cieszy się przyjemnym widokiem na basen, tworząc relaksującą atmosferę stylu resort.

Kondominium jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania, co pozwala nabywcom cieszyć się nieruchomością natychmiast bez dodatkowych kosztów wyposażenia. Wnętrze jest starannie urządzone i nadaje się zarówno do obsadzenia właściciela, jak i do wypożyczenia.

Szczegóły dotyczące własności

  • Kondominium
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka
  • Powierzchnia mieszkalna 34.89 m2
  • Podłoga 6
  • Widok puli
  • Własność Kontyngent zagraniczny
  • W pełni umeblowane

Paradise Park jest dogodnie położony w pobliżu plaży Jomtien, głównych dróg, transportu publicznego, sklepów, restauracji i codzienne udogodnienia. Okolica oferuje relaksujący, nadmorski styl życia, będąc w zasięgu ręki od centrum miasta Pattaya.

Dzięki swojej zagranicznej kwoty własności, widok na basen, pełne wyposażenie, i pożądanej lokalizacji Jomtien, to condominium stanowi doskonałą okazję dla kupujących poszukujących wysokiej jakości domu lub wysokiej potencjalnej nieruchomości wynajmu w Pattaya.