Condo z 2 sypialniami Pattaya City, Tajlandia

Tajlandia, Pattaya City
$277,493
$1,297/m²
;
In CRM: 1093968
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 16.03.2026

Cena za m²
    $1,297/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    214 m²

Opis

Jomtien Beach Paradise Condominium na sprzedaż w Jomtien

Ten przestronny apartament znajduje się w popularnym projekcie Jomtien Beach Paradise. Ponadto, lokalizacja oferuje bezpośrednie przy plaży życia z łatwym dostępem do restauracji, sklepów i transportu publicznego. W rezultacie jednostka jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla komfortowego życia, jak i inwestycji długoterminowych.

Szczegóły dotyczące własności
Jednostka posiada 2 sypialnie i znajduje się na 7 piętrze. Ponadto, całkowita powierzchnia życia jest hojny 214 metrów kwadratowych, co zapewnia doskonałą przestrzeń dla życia rodzinnego. Układ wydaje się być otwarty i dobrze proporcjonalny, pozwalając na przepływ naturalnego światła w całym pomieszczeniu.

Widok i Atmosfera
Kondominium oferuje piękny widok na morze z łatwym, otwartym widokiem. Dlatego też jednostka czuje się jasna i relaksująca przez cały dzień. Ponadto widok na morze zwiększa codzienne życie i zwiększa długoterminową wartość.

Własność i transfer
Jednostka ta jest zarejestrowana w ramach własności kwoty zagranicznej. Ponadto opłata za przeniesienie jest dzielona na 50 50, co sprawia, że koszty własności są jasne i zrównoważone.

Streszczenie
Ogólnie rzecz biorąc, to dwie sypialnie condominium w Jomtien Beach Paradise łączy dużą przestrzeń życiową, widok na morze, i zagraniczne prawo własności. W związku z tym jest to doskonała opcja dla kupujących poszukujących miejsca, lokalizacji i stylu życia na plaży w Jomtien.

https: / / www.expedia.co.th / en / Pattaya- Jomtien.dx553248635976398069